Liu Shaobin (Çin Halk Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi) Ziyareti
Çin Halk Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Liu Shaobin, Türkiye-Çin Halk Cumhuriyeti Dostluk Derneği’ni ziyaret etti.
![tütav haber](assets/img/general/cin-buyukelci-2023.jpg)
Ziyarette, Sayın Büyükelçi ve dernek Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Koçoğlu iki ülke arasındaki dostluk ilişkilerinin geliştirilmesi için atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek ortak projelerle ilgili ayrıntılı bir görüşme yaptı.